MARVEL TÜRKİYE...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYENİN İLK MARVEL PORTALINA HOŞ GELDİNİZ....

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

hayran hikayem 2.bölüm (transformers)

YazarMesaj
ozenc86
Moderator
Moderator
ozenc86

hayran hikayem 2.bölüm (transformers) Empty
MesajKonu: hayran hikayem 2.bölüm (transformers)   hayran hikayem 2.bölüm (transformers) Icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 9:08 pm

2.bölüm

Megatron durumlarının hayli kötü gittiğini gördü ve buna bi çare bulmaya çalışırken,yanına Starscream geldi:
--)Efendim ne düşünüyorsunuz burada, haydi savaşmaya devam edelim,durumumuz bir hayli kötü.
--)Burdan bir an önce kaçmalıyız starscream,benimle gel ve beni koru.
Megatron'un bu sözünden sonra ikisi de savaş alanından hızla uzaklaşır.Kaçmaya devam ederlerken starscream Megatrona bir soru sorar:
--)Efendim,aceleyle dünyaya gitme nedenimiz nedir?
--)Hatırladıysan Allspark dünyaya düşmüştü.bu durumdan yararlanmamız gerek,Allspark'ı bulup sonsuz sayıda decepticon yaratarak evrene hakim olmalıyız.

Bu arada Autobotlar Decepticon Bölgesini yağmalamıştır.Birden Megatron ve Starscream'in olmadığını,kaçtığını farkederler.Optimus tüm bölgeyi araması için bazı robotlar yollar,ve arama kısa bir sürede biter.Sonucunda ise hiçkimseye rastlanmamıştır.Bu arada Megatron ve Starscream bölgeyi terk etmiş,bir yerde dinleniyorlardır.Optimus Prime uzay platformunu parçalatır ve bölgeye korumalar bırakarak Autbot bölgesine tekrar döner.Birkaç gün geçer ve....
Bir Autobot koruması yaralı bir şekilde Autobot bölgesine gelir ve Optimus ile konuşmaya başlar:
--)Efendim bütün korumalarımız öldü birkaç tane kaldı, fakat
onlar da kaçtılar.Ben zorzoruna gelebildim Megatron ve Starscream döndü decepticonların sağlıkçılarını sakladıkları energon taşı ile iyileştirdi.Böylece decepticon sağlıkçıları diğer robotları iyileştirmeye başladı.Yani şehir tekrardan kuruluyor...
--)2. saldırıyı aklımdan bile geçirmemiştim ama fikrim değişmedi.
--)Ne ? bu durumda fikriniz değişmedi mi?Bu kadar tecrübesiz bir yönetici görmedim,keşke bir decepticon olsaydım.
--)O zaman seni Autobot topraklarından çıkartıyorum,der ve korumalarına haber vererek onu topraklara bir daha girmemek üzere çıkartır,sürgüne yollar.Blackout adlı koruma Megatron'un yanına giderek onun bir askeri olmak istediğini söyler Megatron onu kabul eder,bu asker ve orduya eklenen başka askerlerle ordu güçlenir.Silahlar ve zırhlar geliştirilir.Megatron yeni bir savaşa hazırdır...
http://www.genelpaylasim.yetkinforum.com

hayran hikayem 2.bölüm (transformers)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» transformers hayran hikayem 1.bölüm
» Transformers 2
» Transformers nedir?_
» en az sevilen transformers karakteri
» Albus Dumbledore ve Geçmişten Günümüze-1. Bölüm